Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Sakarya Ps5 Slim Kiralama

Sony'nin PlayStation 5 Slim modeli, oyun dünyasında devrim niteliğinde bir deneyim sunar. Hızlı yükleme süreleri, etkileyici grafikler ve yenilikçi DualSense kontrolcü ile yeni nesil oyunların keyfini çıkarın.

Kaç Gün Kiralayacaksiniz?

ps kirala
ps5 slim kiralama
ps4 kiralama
ps5 anahtar

Oyun deneyiminizi yeni bir seviyeye taşımak ve en yeni oyunları en yüksek kalitede oynamak için PlayStation 5 Slim kiralama hizmetimizden yararlanın. 4K çözünürlük ve gelişmiş grafik performansı ile PlayStation 5 Slim, size unutulmaz bir oyun deneyimi sunuyor.

Kiralama fiyatlarımız ve diğer detaylar hakkında bilgi almak için lütfen WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçin.

İlginizi çekecek ürünler

Sakarya Ps3 Kiralama
HEMEN KİRALA

Sakarya Ps3 Kiralama

Teklif Al


Sakarya Ps4 Kiralama
HEMEN KİRALA

Sakarya Ps4 Kiralama

Teklif Al


Sakarya Ps4 Pro Kiralama
HEMEN KİRALA

Sakarya Ps4 Pro Kiralama

Teklif Al


Sakarya Ps5 Kiralama
HEMEN KİRALA

Sakarya Ps5 Kiralama

Teklif Al


Sakarya Bilgisayar Kiralama
HEMEN KİRALA

Sakarya Bilgisayar Kiralama

Teklif Al


Sakarya Laptop Kiralama
HEMEN KİRALA

Sakarya Laptop Kiralama

Teklif Al


Sakarya Nintendo Switch Kiralama
HEMEN KİRALA

Sakarya Nintendo Switch Kiralama

Teklif Al


Sakarya Direksiyon Seti Kiralama
HEMEN KİRALA

Sakarya Direksiyon Seti Kiralama

Teklif Al


4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]