Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Playstation 2 Oyun ArşiviPlaystation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

ps2 oyun ps2 tamiri ps2 usb ps2 memory kart memory card ps5 oyun
Paylaş
Sakarya Playstation 2 Oyun Arşivi
ADAPAZARI Playstation 2 Oyun Arşivi
AKYAZI Playstation 2 Oyun Arşivi
ARİFİYE Playstation 2 Oyun Arşivi
ERENLER Playstation 2 Oyun Arşivi
FERİZLİ Playstation 2 Oyun Arşivi
GEYZE Playstation 2 Oyun Arşivi
HENDEK Playstation 2 Oyun Arşivi
KARAPÜRÇEK Playstation 2 Oyun Arşivi
KARASU Playstation 2 Oyun Arşivi
KAYNARCA Playstation 2 Oyun Arşivi
KOCAALİ Playstation 2 Oyun Arşivi
PAMUKOVA Playstation 2 Oyun Arşivi
SAPANCA Playstation 2 Oyun Arşivi
SERDİVAN Playstation 2 Oyun Arşivi
SÖĞÜTLÜ Playstation 2 Oyun Arşivi
TARAKLI Playstation 2 Oyun Arşivi
Çark Caddesi Playstation 2 Oyun Arşivi
Karaosman Playstation 2 Oyun Arşivi
Tığcılar Playstation 2 Oyun Arşivi
Camili Playstation 2 Oyun Arşivi
Serdivan Playstation 2 Oyun Arşivi
Erenler Playstation 2 Oyun Arşivi
Maltepe Playstation 2 Oyun Arşivi
32 Evler Playstation 2 Oyun Arşivi
Hızırtepe Playstation 2 Oyun Arşivi
Yenigün Playstation 2 Oyun Arşivi
Korucuk Playstation 2 Oyun Arşivi
Camili Playstation 2 Oyun Arşivi
Hacıoğlu Playstation 2 Oyun Arşivi
Eser Okulu Playstation 2 Oyun Arşivi
Kömürpazarı Playstation 2 Oyun Arşivi
Karaağac Playstation 2 Oyun Arşivi

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]