Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Sakarya Laptop Tamiri


Sektörde 2004 ten bugüne hizmet veren digital art , tüm hizmetlerinde olduğu gibi bilgisayar tamirinde de en kaliteli hizmeti vermektedir. Profesyonel ekiplerimiz ve birinci sınıf malzemelerimiz ile bilgisayar tamiri en üst kalitede yapılarak, sorunun yeniden oluşmaması sağlanmaktadır. Firmamız hem bireysel, hem de kurumsal anlamda teknik destek hizmeti vermektedir.


Teknik servisimizde garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış her marka model bilgisayarların bileşen seviyesinde (Bga reworking dahil olmak üzere) tamiri yapılmaktadır.


Sakarya Bilgisayar Teknik Servis

Yerinizden Ayrılmadan Kurumsal Destek İçin Bir Telefon Kadar Yakınınızdayız. Yerinde Servis Hizmeti için Daha Fazla Bilgi Alın.


Sakarya Laptop Teknik Servis

Anakart Tamirinden Ekran Değişimine, Isınma Sorunundan Genel Bakıma Kadar Tüm Sorunlara Cevap Veriyoruz.


Yıllık Bakım Anlaşması

Şirketinizde Bulunan Tüm Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlar İçin Bizden Oursource IT Hizmeti Alabilirsiniz.


Kurumsal Mail Hizmeti

Şirketiniz İçin Kurumsal Mail Adresi İhtiyaçlarınızda Yanınızdayız. Kota Sınırlaması Olmayan ve %100 Güvenli Hizmetimizden Faydalanabilirsiniz.


Sakarya Web Tasarım & Yazılım

Kurumsal ve Bireysel Tanırım Sayfalarınız ile Özel Kodlama Gerektiren Otomasyon Sistemleriniz İçin Teknik Arkadaşlarımız Sizinle İletişime Geçebilir.


Sakarya Uzaktan Bilgisayar Yardımı

Neredeyse tüm sorunları uzaktan kolayca çözebiliyoruz. Fiziksel bir sorun olmadığı müddetçe sorunları uzaktan yardım ile giderelim.Hızlı, ekonomik & koruyucu bakım

Sakarya Bilgisayar Tamir Teknik Servis
Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

sakarya laptop tamiri sakarya notebook tamiri sakarya bilgisayar tamiri sakarya bilgisayar program yükleme bilgisayar oyun arsivi bilgisayar ssd takma windows kurulum işletim sistemi kurma
Paylaş
Sakarya Sakarya Laptop Tamiri
ADAPAZARI Sakarya Laptop Tamiri
AKYAZI Sakarya Laptop Tamiri
ARİFİYE Sakarya Laptop Tamiri
ERENLER Sakarya Laptop Tamiri
FERİZLİ Sakarya Laptop Tamiri
GEYZE Sakarya Laptop Tamiri
HENDEK Sakarya Laptop Tamiri
KARAPÜRÇEK Sakarya Laptop Tamiri
KARASU Sakarya Laptop Tamiri
KAYNARCA Sakarya Laptop Tamiri
KOCAALİ Sakarya Laptop Tamiri
PAMUKOVA Sakarya Laptop Tamiri
SAPANCA Sakarya Laptop Tamiri
SERDİVAN Sakarya Laptop Tamiri
SÖĞÜTLÜ Sakarya Laptop Tamiri
TARAKLI Sakarya Laptop Tamiri
Çark Caddesi Sakarya Laptop Tamiri
Karaosman Sakarya Laptop Tamiri
Tığcılar Sakarya Laptop Tamiri
Camili Sakarya Laptop Tamiri
Serdivan Sakarya Laptop Tamiri
Erenler Sakarya Laptop Tamiri
Maltepe Sakarya Laptop Tamiri
32 Evler Sakarya Laptop Tamiri
Hızırtepe Sakarya Laptop Tamiri
Yenigün Sakarya Laptop Tamiri
Korucuk Sakarya Laptop Tamiri
Camili Sakarya Laptop Tamiri
Hacıoğlu Sakarya Laptop Tamiri
Eser Okulu Sakarya Laptop Tamiri
Kömürpazarı Sakarya Laptop Tamiri
Karaağac Sakarya Laptop Tamiri

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]