Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

PS4 Disk Okuma Sorunu


PS4 BluRay problemleri yaygın olarak görülen sorunlardır.

PS4 konsolunuzun CD sürücüsü zamanla eskir ve CD okumada zorlanabilir. Bu, oyun esnasında sürücüden kaynaklı yavaşlamalara, grafik hatalarına ve hatta oyunun aniden kapanmasına yol açabilir.

Ayrıca, evdeki küçük kaşifler, PS4'ünüzün içine bulabildikleri her türlü şeyi yerleştirmiş olabilirler :)

PlayStation 4 Acil Tamir Servisimizde, 30 dakika içinde Garantili Yedek Parça Değişimiyle hizmet veriyoruz:

· BluRay Lens Yenilemesi

· PS4 Disk Tepsisi Değişimi

· PS4 ROM Motoru Yenilemesi

· PS4 CD Almama Problemi Çözümü

· PS4 CD Çıkarmama Arızası Giderme

· PS4 CD Çıkarma Tuşu Arızası Giderme

· PS4 CD Girişi Sıkışma Sorunu Çözümü

· PS4 CD Bölmesine Sokulan Yabancı Nesnelerin Temizlenmesi.
Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

CD sorunu PS4 disk okumama PS4 disk sıkışması PS4 disk alamama PS4 disk vermeme PS4 disk bölümü sıkıştı PS4 disk çıkarma düğmesi PS4 disk okumama PS4 disk çıkarma düğmesi arızası PS4 disk çıkmama PS4 disk nasıl yerleştirilir PS4 disk nasıl çıkarılır
Paylaş
Sakarya PS4 Disk Okuma Sorunu
ADAPAZARI PS4 Disk Okuma Sorunu
AKYAZI PS4 Disk Okuma Sorunu
ARİFİYE PS4 Disk Okuma Sorunu
ERENLER PS4 Disk Okuma Sorunu
FERİZLİ PS4 Disk Okuma Sorunu
GEYZE PS4 Disk Okuma Sorunu
HENDEK PS4 Disk Okuma Sorunu
KARAPÜRÇEK PS4 Disk Okuma Sorunu
KARASU PS4 Disk Okuma Sorunu
KAYNARCA PS4 Disk Okuma Sorunu
KOCAALİ PS4 Disk Okuma Sorunu
PAMUKOVA PS4 Disk Okuma Sorunu
SAPANCA PS4 Disk Okuma Sorunu
SERDİVAN PS4 Disk Okuma Sorunu
SÖĞÜTLÜ PS4 Disk Okuma Sorunu
TARAKLI PS4 Disk Okuma Sorunu
Çark Caddesi PS4 Disk Okuma Sorunu
Karaosman PS4 Disk Okuma Sorunu
Tığcılar PS4 Disk Okuma Sorunu
Camili PS4 Disk Okuma Sorunu
Serdivan PS4 Disk Okuma Sorunu
Erenler PS4 Disk Okuma Sorunu
Maltepe PS4 Disk Okuma Sorunu
32 Evler PS4 Disk Okuma Sorunu
Hızırtepe PS4 Disk Okuma Sorunu
Yenigün PS4 Disk Okuma Sorunu
Korucuk PS4 Disk Okuma Sorunu
Camili PS4 Disk Okuma Sorunu
Hacıoğlu PS4 Disk Okuma Sorunu
Eser Okulu PS4 Disk Okuma Sorunu
Kömürpazarı PS4 Disk Okuma Sorunu
Karaağac PS4 Disk Okuma Sorunu

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]