Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Ps3 Açılmıyor


Cihazınızı açtığınız zaman kırmızı power ışığı yeşile dönmek yerine önce sarı sonra kırmızı oluyorsa  bu arada cihaz birkaç kez beep beep beep yapıp kapanıyorsa.
işlemciniz yada grafik çipsetiniz ile ilgili sorun var demektir.

Servisimizde Ps3 sarı ışık ve Ps3 kırmızı ışık hatalarını garantili olarak onarıyoruz.
Fakat bir konuda uyarıyoruz .
Playstation Sarı Işık , Playstation Kırmızı ışık arızaları onarılsa bile  tekrar eden arızalar sınıfındadır.
onarımdan sonra cihazınızı kullanmaya devam edeceksiniz fakat ortalama 1 yıl içerisinde aynı arıza tekrar başınıza gelecek.

neden diyorsanız .
yada daha detaylı bilgi için.

0264 273 26 91 
0544 650 88 32 

' den bize ulaşarak destek alabilirsiniz.Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

ps3 açılmıyor ps3 açılıp kapanıyor ps3 sarı ışık ps3 kırmızı ışık ps3 RLOD Ps3 YLOD ps3 işlemci ps3 bga
Paylaş
Sakarya Ps3 Açılmıyor
ADAPAZARI Ps3 Açılmıyor
AKYAZI Ps3 Açılmıyor
ARİFİYE Ps3 Açılmıyor
ERENLER Ps3 Açılmıyor
FERİZLİ Ps3 Açılmıyor
GEYZE Ps3 Açılmıyor
HENDEK Ps3 Açılmıyor
KARAPÜRÇEK Ps3 Açılmıyor
KARASU Ps3 Açılmıyor
KAYNARCA Ps3 Açılmıyor
KOCAALİ Ps3 Açılmıyor
PAMUKOVA Ps3 Açılmıyor
SAPANCA Ps3 Açılmıyor
SERDİVAN Ps3 Açılmıyor
SÖĞÜTLÜ Ps3 Açılmıyor
TARAKLI Ps3 Açılmıyor
Çark Caddesi Ps3 Açılmıyor
Karaosman Ps3 Açılmıyor
Tığcılar Ps3 Açılmıyor
Camili Ps3 Açılmıyor
Serdivan Ps3 Açılmıyor
Erenler Ps3 Açılmıyor
Maltepe Ps3 Açılmıyor
32 Evler Ps3 Açılmıyor
Hızırtepe Ps3 Açılmıyor
Yenigün Ps3 Açılmıyor
Korucuk Ps3 Açılmıyor
Camili Ps3 Açılmıyor
Hacıoğlu Ps3 Açılmıyor
Eser Okulu Ps3 Açılmıyor
Kömürpazarı Ps3 Açılmıyor
Karaağac Ps3 Açılmıyor

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]