Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Sakarya PS3 Tamiri


Sakarya'da PS3 tamiri konusunda güvenilir bir çözüm arıyorsanız, DIGITAL ART servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Sık görülen PS3 arızalarını en kısa sürede çözüyoruz ve cihazınızı en iyi şekilde onararak size teslim ediyoruz.


DIGITAL ART olarak, orijinal yedek parçalar kullanarak PS3'nüzün en iyi şekilde onarılmasını sağlıyoruz. Tamir işleminin ardından, cihazınızın tam olarak çalıştığından emin olmak için test ediyoruz. Böylece, PS3'nüzü yeniden kullanmaya başladığınızda, hiçbir sorun yaşamayacaksınız.


Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Ücretsiz PS3 Arıza Tespiti yapıyoruz.


Sarı ışık hatası, disk sürücüsü sorunları, video görüntüsü bozulması, fan sorunları ve diğer teknik arızaları hızlı ve güvenilir bir şekilde onarıyoruz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir ve PS3'nüzün tamir işleminin mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilmesini sağlarız.


Sık görülen Ps3 arızalarını listelersek : 


Sarı Işık Hatası (YLOD):

Bu arıza, PS3'ünüzün ana bileşenlerinden birinin bozulması sonucu meydana gelir ve genellikle sarı ışıkla birlikte cihazın kapanması ile belirtilir.


Disk Sürücü Sorunları: 

PS3'ünüz, diskleri okuyamama, diskleri yavaş okuma, diskleri yutma veya diskleri çıkaramama gibi sorunlar yaşayabilir.


Video Görüntüsü Bozulması: 

Bu arıza, PS3'ünüzün HDMI veya AV kablosu bağlantı noktalarının bozulması nedeniyle meydana gelebilir. Video görüntüsü kaybı, görüntüde çizgiler veya siyah ekran gibi belirtilerle kendini gösterir.

HDMI Soketi yada Hdmi entegre değişimi.


Fan Temizliği Fan Sorunları: 

PS3'ünüzün fanı gürültülü çalışabilir veya çalışmayabilir. Fanın çalışmaması, PS3'ünüzün aşırı ısınmasına ve cihazın kapanmasına neden olabilir.


Güç Kaynağı Sorunları: 

Bu arıza, PS3'ünüzün fişe takıldığında veya açıldığında hiçbir işlem yapmamasına neden olabilir. Ayrıca, PS3'ünüzün sürekli olarak kapanması veya yeniden başlaması gibi sorunlar da olabilir.


Diğer Teknik Arızalar:

 PS3'ünüzde donma, donuk bir ekran, oyunlarda takılma, internet bağlantısı sorunları veya diğer teknik arızalar da meydana gelebilir.


Koruyucu bakım termal temizlik

PS3 konsolunun içindeki toz, kir ve diğer parçacıkların temizlenmesini içerir. Bu işlem, konsolun içindeki havanın akışını artırarak sıcaklığın düşürülmesine ve aşırı ısınmadan kaynaklanan sorunların önlenmesine yardımcı olur. Ayrıca, bu işlem sırasında konsolun soğutma sistemi de kontrol edilir ve gerekli durumlarda onarım yapılır.


Ps3 Gamepad kol tamiri (dualshock3 ) bakım onarımıPs3 arızanız her ne olursa olsun

Sakarya'da PS3 tamiri konusunda uzmanlaşmış olan DIGITAL ART teknik servisimiz size yardımcı olabilir. Yılların deneyimi ve tecrübeli teknisyenleri ile en sık görülen PS3 arızalarını en kısa sürede çözüyoruz.Sakarya'da PS3 arızaları tamiri konusunda hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı bir hizmet arıyorsanız, doğru yer Sakarya Ps3 Tamircisi Digital Art. 
Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

Sakarya PS3 Tamiri Sakarya PS3 Teknik Servis PS3 Tamiri Sakarya PS3 Tamircisi Sakarya Sakarya PS3 Arıza Tespiti PS3 Hata Kodları PS3 Kırmızı Işık Arızası PS3 HDMI Soket Değişimi PS3 Fan Temizliği Sakarya Sakarya PS3 Oyun Konsolu Tamiri PS3 Sürücü Değişimi Sakarya Sakarya PS3 Güncelleme Sorunu PS3 Yazılım Güncelleme Sakarya Sakarya PS3 Aksesuarları PS3 Oyun Yükleme Sorunu Sakarya PS3 BGA Tamiri PS3 Anakart Tamiri Sakarya Sakarya PS3 Isınma Sorunu PS3 Termal Macun Değişimi Sakarya Sakarya PS3 Bakımı ve Onarımı
Paylaş
Sakarya Sakarya PS3 Tamiri
ADAPAZARI Sakarya PS3 Tamiri
AKYAZI Sakarya PS3 Tamiri
ARİFİYE Sakarya PS3 Tamiri
ERENLER Sakarya PS3 Tamiri
FERİZLİ Sakarya PS3 Tamiri
GEYZE Sakarya PS3 Tamiri
HENDEK Sakarya PS3 Tamiri
KARAPÜRÇEK Sakarya PS3 Tamiri
KARASU Sakarya PS3 Tamiri
KAYNARCA Sakarya PS3 Tamiri
KOCAALİ Sakarya PS3 Tamiri
PAMUKOVA Sakarya PS3 Tamiri
SAPANCA Sakarya PS3 Tamiri
SERDİVAN Sakarya PS3 Tamiri
SÖĞÜTLÜ Sakarya PS3 Tamiri
TARAKLI Sakarya PS3 Tamiri
Çark Caddesi Sakarya PS3 Tamiri
Karaosman Sakarya PS3 Tamiri
Tığcılar Sakarya PS3 Tamiri
Camili Sakarya PS3 Tamiri
Serdivan Sakarya PS3 Tamiri
Erenler Sakarya PS3 Tamiri
Maltepe Sakarya PS3 Tamiri
32 Evler Sakarya PS3 Tamiri
Hızırtepe Sakarya PS3 Tamiri
Yenigün Sakarya PS3 Tamiri
Korucuk Sakarya PS3 Tamiri
Camili Sakarya PS3 Tamiri
Hacıoğlu Sakarya PS3 Tamiri
Eser Okulu Sakarya PS3 Tamiri
Kömürpazarı Sakarya PS3 Tamiri
Karaağac Sakarya PS3 Tamiri

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]