Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Ps3 Açılıp KapanıyorPs3 görüntü problemi sıklıkla grafik işlemci yada işlemcinin anakarta bağlı olduğu bga ayaklarının zamanla deforme olup veriyi iletememesinden kaynaklanır. 


servisimizde Profesyonel Bga ekipmanlarıyla işlemcinizi söküp bga lehimlerini tekrar dizerek cihazınızı yeniden çalışır hale getiriyoruz.
 
tekrar iyi eğlenceler .Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

ps3 görüntü vermiyor ps3 kırmızı ışık arıza ps3 sarı ışık playstation kapanıyor ps3 açılmıyor
Paylaş
Sakarya Ps3 Açılıp Kapanıyor
ADAPAZARI Ps3 Açılıp Kapanıyor
AKYAZI Ps3 Açılıp Kapanıyor
ARİFİYE Ps3 Açılıp Kapanıyor
ERENLER Ps3 Açılıp Kapanıyor
FERİZLİ Ps3 Açılıp Kapanıyor
GEYZE Ps3 Açılıp Kapanıyor
HENDEK Ps3 Açılıp Kapanıyor
KARAPÜRÇEK Ps3 Açılıp Kapanıyor
KARASU Ps3 Açılıp Kapanıyor
KAYNARCA Ps3 Açılıp Kapanıyor
KOCAALİ Ps3 Açılıp Kapanıyor
PAMUKOVA Ps3 Açılıp Kapanıyor
SAPANCA Ps3 Açılıp Kapanıyor
SERDİVAN Ps3 Açılıp Kapanıyor
SÖĞÜTLÜ Ps3 Açılıp Kapanıyor
TARAKLI Ps3 Açılıp Kapanıyor
Çark Caddesi Ps3 Açılıp Kapanıyor
Karaosman Ps3 Açılıp Kapanıyor
Tığcılar Ps3 Açılıp Kapanıyor
Camili Ps3 Açılıp Kapanıyor
Serdivan Ps3 Açılıp Kapanıyor
Erenler Ps3 Açılıp Kapanıyor
Maltepe Ps3 Açılıp Kapanıyor
32 Evler Ps3 Açılıp Kapanıyor
Hızırtepe Ps3 Açılıp Kapanıyor
Yenigün Ps3 Açılıp Kapanıyor
Korucuk Ps3 Açılıp Kapanıyor
Camili Ps3 Açılıp Kapanıyor
Hacıoğlu Ps3 Açılıp Kapanıyor
Eser Okulu Ps3 Açılıp Kapanıyor
Kömürpazarı Ps3 Açılıp Kapanıyor
Karaağac Ps3 Açılıp Kapanıyor

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]