Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

PS4 Pro Tamir Servisi

sakarya ps4 pro tamiri , 2. el ps4 pro , ps4 pro satışı , ps4 pro kırma
PS4 Pro Satışı,
2. el Ps4 pro ,
ps4 pro tamir servisi
ps4 pro oyunları 
ps4 kolu tamiri
ps4 pro gamepad tamiri

kısacası ps4 pro ile ilgili her şey için bizden destek alabilirsiniz.


Sakarya  PS4 Pro Tamiri · Sakarya Ps4 Pro Servisi Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

Paylaş
Sakarya PS4 Pro Tamir Servisi
ADAPAZARI PS4 Pro Tamir Servisi
AKYAZI PS4 Pro Tamir Servisi
ARİFİYE PS4 Pro Tamir Servisi
ERENLER PS4 Pro Tamir Servisi
FERİZLİ PS4 Pro Tamir Servisi
GEYZE PS4 Pro Tamir Servisi
HENDEK PS4 Pro Tamir Servisi
KARAPÜRÇEK PS4 Pro Tamir Servisi
KARASU PS4 Pro Tamir Servisi
KAYNARCA PS4 Pro Tamir Servisi
KOCAALİ PS4 Pro Tamir Servisi
PAMUKOVA PS4 Pro Tamir Servisi
SAPANCA PS4 Pro Tamir Servisi
SERDİVAN PS4 Pro Tamir Servisi
SÖĞÜTLÜ PS4 Pro Tamir Servisi
TARAKLI PS4 Pro Tamir Servisi
Çark Caddesi PS4 Pro Tamir Servisi
Karaosman PS4 Pro Tamir Servisi
Tığcılar PS4 Pro Tamir Servisi
Camili PS4 Pro Tamir Servisi
Serdivan PS4 Pro Tamir Servisi
Erenler PS4 Pro Tamir Servisi
Maltepe PS4 Pro Tamir Servisi
32 Evler PS4 Pro Tamir Servisi
Hızırtepe PS4 Pro Tamir Servisi
Yenigün PS4 Pro Tamir Servisi
Korucuk PS4 Pro Tamir Servisi
Camili PS4 Pro Tamir Servisi
Hacıoğlu PS4 Pro Tamir Servisi
Eser Okulu PS4 Pro Tamir Servisi
Kömürpazarı PS4 Pro Tamir Servisi
Karaağac PS4 Pro Tamir Servisi

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Orijinal Parça Özenli İşçilik
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Hızlı işlem & Hızlı Kargo
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
20 Yıldır Aynı Adreste Hizmetinizdeyiz
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]