Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri


PS4 ünüzü açtınız bir bakıyorsunuz Mavi ışık sürekli yanıp sönüyor bir türlü görüntü gelmiyor .

Maalesef PS4'ün Ölümcül Hatası ile tanıştınız.

Peki şimdi ne olacak ?

Önce sorunu Anlayalım


Resimde gördüğünüz anakart üzerinden sökülmüş olan parça Ps4 ' ünüzün İşlemci ve grafik kartı bir arada olan chipsetidir. . Cihazınızın neredeyse bütün iş yükünü bu parça ve etrafında gördüğünüz küçük siyah dikdörtgen olan ram'leri üstlenir. Bu durumda da haliyle çok çalışan donanımlar ısınma soğuma , nem , toz vb gibi etkenlerden de etkilenerek zaman içerisinde arızalanır.

  • Bu hata profesyonel onarım gerektirir .
  • Yapılacak her hatalı müdahale cihazınızı kalıcı olarak kullanılamaz hale getirebilir.
  • Profesyonel ekipmana ihtiyaç vardır.

digital | art Konsolservis Ekibi olarak Playstation4 Mavi Işık Probleminizi çözüyoruz ve Ps4'ünüzün tekrar çalışır hale gelmesini sağlıyoruz.Mavi Işık Hatası gelecekte tekrar eden hasarlar tipinde olduğu için onarım sonrası konsolunuzu stres ve performans testlerinden geçiriyoruz.

Son olarak cihazınızı Sıfır Hata testlerine alıyoruz. Donmalar takılmalar yada grafikte bozulmalar olmadığından emin oluyoruz.

Cihazınız sizin testlerinize ve Teslim almaya hazır.

...Tekrar İyi Eğlenceler :)
Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

playstation 4 mavi ışık ps4 açılmıyor PS4 Slim Mavi Işık Yanıp Sönüyor Ps4 pro mavi ışık ps4 açılmıyor playstation bga playstation görüntü vermiyor
Paylaş
Sakarya Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
ADAPAZARI Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
AKYAZI Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
ARİFİYE Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
ERENLER Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
FERİZLİ Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
GEYZE Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
HENDEK Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
KARAPÜRÇEK Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
KARASU Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
KAYNARCA Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
KOCAALİ Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
PAMUKOVA Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
SAPANCA Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
SERDİVAN Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
SÖĞÜTLÜ Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
TARAKLI Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
Çark Caddesi Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
Karaosman Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
Tığcılar Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
Camili Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
Serdivan Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
Erenler Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
Maltepe Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
32 Evler Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
Hızırtepe Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
Yenigün Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
Korucuk Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
Camili Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
Hacıoğlu Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
Eser Okulu Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
Kömürpazarı Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri
Karaağac Playstation 4 Mavi Işık Hatası Tamiri

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]