Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Sakarya Playstation Teknik ServisPlaystation oyun konsolunuz arızalandıysa yada bakım onarım yaptırmak için teknik servis arıyorsanız.

Profesyonel destek için her zaman yanınızda digital art var.

2004 yılından günümüze Playstation3 - Ps3, Playstation4 - Ps4 , Playstation5 - Ps5 cihazlarınız ve aksesuarlarıyla ilgili profesyonel tamir servisi hizmeti veriyoruz.


Geniş oyun arşivimiz ve teknoloji ürünleri mağazamızla eğlencenizi daha da keyifli hale getirmek için varız.
Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

sakarya ps3 oyun sakarya ps4 oyun sakarya ps5 oyun sakarya ps kırma Sakarya ps4 tamiri sakarya ps3 tamiri sakarya ps5 tamiri sakarya ps6 tamiri sakarya ps teknik servis sakarya sony playstation teknik servis sakarya sony servisi sakarya playstation tamiri playstation tamiri playstation tamiri sakarya plasystation 3 oyun yükleme playstation 4 tamiri plasystation 4 oyun yükleme playstation 5 oyun yükleme playstation tamiri adapazarı playstation kol tamiri sakarya sakarya playstation kol tamiri sakarya teknik servis playstation servisi
Paylaş
Sakarya Sakarya Playstation Teknik Servis
ADAPAZARI Sakarya Playstation Teknik Servis
AKYAZI Sakarya Playstation Teknik Servis
ARİFİYE Sakarya Playstation Teknik Servis
ERENLER Sakarya Playstation Teknik Servis
FERİZLİ Sakarya Playstation Teknik Servis
GEYZE Sakarya Playstation Teknik Servis
HENDEK Sakarya Playstation Teknik Servis
KARAPÜRÇEK Sakarya Playstation Teknik Servis
KARASU Sakarya Playstation Teknik Servis
KAYNARCA Sakarya Playstation Teknik Servis
KOCAALİ Sakarya Playstation Teknik Servis
PAMUKOVA Sakarya Playstation Teknik Servis
SAPANCA Sakarya Playstation Teknik Servis
SERDİVAN Sakarya Playstation Teknik Servis
SÖĞÜTLÜ Sakarya Playstation Teknik Servis
TARAKLI Sakarya Playstation Teknik Servis
Çark Caddesi Sakarya Playstation Teknik Servis
Karaosman Sakarya Playstation Teknik Servis
Tığcılar Sakarya Playstation Teknik Servis
Camili Sakarya Playstation Teknik Servis
Serdivan Sakarya Playstation Teknik Servis
Erenler Sakarya Playstation Teknik Servis
Maltepe Sakarya Playstation Teknik Servis
32 Evler Sakarya Playstation Teknik Servis
Hızırtepe Sakarya Playstation Teknik Servis
Yenigün Sakarya Playstation Teknik Servis
Korucuk Sakarya Playstation Teknik Servis
Camili Sakarya Playstation Teknik Servis
Hacıoğlu Sakarya Playstation Teknik Servis
Eser Okulu Sakarya Playstation Teknik Servis
Kömürpazarı Sakarya Playstation Teknik Servis
Karaağac Sakarya Playstation Teknik Servis

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Orijinal Parça Özenli İşçilik
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Hızlı işlem & Hızlı Kargo
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
20 Yıldır Aynı Adreste Hizmetinizdeyiz
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]