Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Ps4 tamiri Sakarya


PS4 geniş oyun yelpazesine sahip harika bir oyun konsolu fakat zaman geçtikçe yaşlanan playstation 4 cihazlarında sorunlar yaşanmaya başladı.digital art · Sakarya playstation servisi olarak Ps4 tamiri konusunda yılların deneyimine sahibiz. Konsollarınızı en doğru şekilde onarabilmek için gerekli tüm profesyonel ekipmana ve çok sayıda orijinal yedek parçaya sahibiz.

Bu sayede teknik servisimize gelen her cihazı en kısa sürede tamir ediyoruz.Sıfır hata testlerini de yaparak size teslim ediyoruz.

En Sık Görülen PS4 Sorunları ve Çözümleri

1) HDMI Bağlantı Noktasının Değiştirilmesi  - Bu, en çok yaptığımız ps4 tamiridir. PS4'lerdeki orijinal HDMI bağlantı noktaları zamanla hasar görebiliyor.İnsanlar farkında olmadan görüntü kablolarına takılabiliyor. Temizlik sırasın kablo takılı iken cihazı aniden çekerek sokete zarar verebiliyorlar. Biz bu tamir için 6 ay garanti veriyoruz. 

2) Disk Sürücü Onarımları - Disk sürücünüz diskleri okumayı durdurmuş, komik sesler çıkarmış veya diski artık içine almıyorsa, size yardımcı olabiliriz. Disk sürücüleri zaman içerisinde en çok yıpranan parçalar listesinde en başlarda diyebiliriz. Disk sürücüsü lazeri, silindirler ve diğer parçalar, çoğu zaman en hızlı şekilde aşınan şeylerden bazılarıdır. Sorun ne olursa olsun tek bir fiyat sunuyoruz, böylece onarımınıza başladığımızda ek ücretler konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. 

3) Aşırı Isınma Onarımı - PS4'ünüz jet motoru gibi ses çıkarıyorsa veya kendi kendine kapanıyor ve size aşırı ısınma hatası veriyorsa, bunu düzeltebiliriz! Bu tür bir soruna neden olabilecek birkaç şey var ama hemen hemen hepsini düzeltebiliriz... Temel sorun ne olursa olsun bu onarım için yüksek kaliteli termal bileşenler ve düşük bir fiyat sunuyoruz. Bu onarım, fan temizliği, termal macun değişimi ve tekrar daha soğuk çalışmasını sağlamak için ihtiyaç olan tüm bakımları kapsar. 

Diğer Onarımlar - PS4'ünüzde neyin yanlış olduğu hakkında hiçbir fikriniz yok mu? 

PS4 power sorunu ve değişimi,

Ps4 güç düğmesi çalışmıyor,

Ps4 oyun açılmıyor,

Ps4 donuyor,

Ps4 kendi kendine kapandı açılmıyor,

Ps4 taşıdıktan sonra çalışmıyor,

Ps4 düştü açılmıyor,

Ps4 yeşil ekran sorunu,

Ps4 beyaz ışık hatası ,

Ps4 mavi ışık yanıp sönüyor açılmıyor , bu hatalardan herhangi bir tanesiyle karşılaştıysanız servisimizden destek alabilirsiniz.

Playstation 4 [ PS4 ] konsolların her modeli için WiFi antenleri, anakartlar, fanlar, kasalar, disk sürücüleri, güç kaynakları ve diğer tüm parçalara sahibiz, böylece ihtiyacınız olan parça ne olursa olsun onları sonsuza kadar beklemeyeceğinizden emin olabilirsiniz. 


Müşterilerimiz hizmetimizi seviyor. Harika bir hizmet ve harika bir fiyat sunmaya inanıyoruz ve bunda başarılı olduk.
Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

Sakarya Ps4 tamir Sakarya playstation 4 tamiri Sakarya Ps4 Teknik Servis Sakarya Ps4 pro tamiri Playstation 4 tamir servisi
Paylaş
Sakarya Ps4 tamiri Sakarya
ADAPAZARI Ps4 tamiri Sakarya
AKYAZI Ps4 tamiri Sakarya
ARİFİYE Ps4 tamiri Sakarya
ERENLER Ps4 tamiri Sakarya
FERİZLİ Ps4 tamiri Sakarya
GEYZE Ps4 tamiri Sakarya
HENDEK Ps4 tamiri Sakarya
KARAPÜRÇEK Ps4 tamiri Sakarya
KARASU Ps4 tamiri Sakarya
KAYNARCA Ps4 tamiri Sakarya
KOCAALİ Ps4 tamiri Sakarya
PAMUKOVA Ps4 tamiri Sakarya
SAPANCA Ps4 tamiri Sakarya
SERDİVAN Ps4 tamiri Sakarya
SÖĞÜTLÜ Ps4 tamiri Sakarya
TARAKLI Ps4 tamiri Sakarya
Çark Caddesi Ps4 tamiri Sakarya
Karaosman Ps4 tamiri Sakarya
Tığcılar Ps4 tamiri Sakarya
Camili Ps4 tamiri Sakarya
Serdivan Ps4 tamiri Sakarya
Erenler Ps4 tamiri Sakarya
Maltepe Ps4 tamiri Sakarya
32 Evler Ps4 tamiri Sakarya
Hızırtepe Ps4 tamiri Sakarya
Yenigün Ps4 tamiri Sakarya
Korucuk Ps4 tamiri Sakarya
Camili Ps4 tamiri Sakarya
Hacıoğlu Ps4 tamiri Sakarya
Eser Okulu Ps4 tamiri Sakarya
Kömürpazarı Ps4 tamiri Sakarya
Karaağac Ps4 tamiri Sakarya

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]