Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Digital Art Bilgisayar Tamiri


Bütün bilgisayar modellerinde tamir bakım ve geliştirme.

Format 
Termal Değişimi
Aşırı ısı problemleri
Kasma-Donma Problemleri
Mavi Ekran
Parça Tamiri ve Değişimi

Bu gibi sorunların çözümü Digital Art Teknik Servisinde.Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

Masaüstü · Noteook · MacBook · IMac
Paylaş
Sakarya Digital Art Bilgisayar Tamiri
ADAPAZARI Digital Art Bilgisayar Tamiri
AKYAZI Digital Art Bilgisayar Tamiri
ARİFİYE Digital Art Bilgisayar Tamiri
ERENLER Digital Art Bilgisayar Tamiri
FERİZLİ Digital Art Bilgisayar Tamiri
GEYZE Digital Art Bilgisayar Tamiri
HENDEK Digital Art Bilgisayar Tamiri
KARAPÜRÇEK Digital Art Bilgisayar Tamiri
KARASU Digital Art Bilgisayar Tamiri
KAYNARCA Digital Art Bilgisayar Tamiri
KOCAALİ Digital Art Bilgisayar Tamiri
PAMUKOVA Digital Art Bilgisayar Tamiri
SAPANCA Digital Art Bilgisayar Tamiri
SERDİVAN Digital Art Bilgisayar Tamiri
SÖĞÜTLÜ Digital Art Bilgisayar Tamiri
TARAKLI Digital Art Bilgisayar Tamiri
Çark Caddesi Digital Art Bilgisayar Tamiri
Karaosman Digital Art Bilgisayar Tamiri
Tığcılar Digital Art Bilgisayar Tamiri
Camili Digital Art Bilgisayar Tamiri
Serdivan Digital Art Bilgisayar Tamiri
Erenler Digital Art Bilgisayar Tamiri
Maltepe Digital Art Bilgisayar Tamiri
32 Evler Digital Art Bilgisayar Tamiri
Hızırtepe Digital Art Bilgisayar Tamiri
Yenigün Digital Art Bilgisayar Tamiri
Korucuk Digital Art Bilgisayar Tamiri
Camili Digital Art Bilgisayar Tamiri
Hacıoğlu Digital Art Bilgisayar Tamiri
Eser Okulu Digital Art Bilgisayar Tamiri
Kömürpazarı Digital Art Bilgisayar Tamiri
Karaağac Digital Art Bilgisayar Tamiri

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]