Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!


Son zamanlarda günümüzün büyük bir kısmını evlerimizde bilgisayarımızın başında oyun oynayarak geçiriyoruz bu nedenle kullandığımız aksesuarlar bozulabiliyor bu tarz durumlarda Digital Art Teknik Servisi yanınızda. Kulaklık tamiri Ses Gelmiyor Mikrofon Çalışmıyor Ses açma kapama düğmeleri çalışmıyor Klavye tamiri Tuşlar Basmıyor Tuşlar Takılı Kalıyor Kablo Temassızılık Yapıyor Gamepad Tamiri Tuşlar Basmıyor Tuşlar Takılı Kalıyor Analog Çalışmıyor gibi arızalanmalar için Digital Art Teknik Servisinden yardım alabilirsiniz.Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

kulaklık · mouse · gamepad · klavye · gaming
Paylaş
Sakarya Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
ADAPAZARI Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
AKYAZI Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
ARİFİYE Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
ERENLER Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
FERİZLİ Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
GEYZE Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
HENDEK Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
KARAPÜRÇEK Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
KARASU Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
KAYNARCA Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
KOCAALİ Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
PAMUKOVA Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
SAPANCA Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
SERDİVAN Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
SÖĞÜTLÜ Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
TARAKLI Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
Çark Caddesi Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
Karaosman Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
Tığcılar Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
Camili Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
Serdivan Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
Erenler Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
Maltepe Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
32 Evler Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
Hızırtepe Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
Yenigün Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
Korucuk Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
Camili Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
Hacıoğlu Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
Eser Okulu Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
Kömürpazarı Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!
Karaağac Oyun Aksesuarlarınız Bozulduysa Üzülmeyin!

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]