Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

İşimiz Gücümüz Oyun


İşimiz Gücümüz Oyun 
Oyun Arşivine Gözatmak için Tıkla

Ps3 , PS4 , PS2 , PC , MacOS , Xbox360 , XboxONE , Psp , Psvita Oyun Arşivi.

[ digital art ]
Sakarya'nın Teknoloji Teknik Servisi.


Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

oyun sakarya bilgisayar oyun
Paylaş
Sakarya İşimiz Gücümüz Oyun
ADAPAZARI İşimiz Gücümüz Oyun
AKYAZI İşimiz Gücümüz Oyun
ARİFİYE İşimiz Gücümüz Oyun
ERENLER İşimiz Gücümüz Oyun
FERİZLİ İşimiz Gücümüz Oyun
GEYZE İşimiz Gücümüz Oyun
HENDEK İşimiz Gücümüz Oyun
KARAPÜRÇEK İşimiz Gücümüz Oyun
KARASU İşimiz Gücümüz Oyun
KAYNARCA İşimiz Gücümüz Oyun
KOCAALİ İşimiz Gücümüz Oyun
PAMUKOVA İşimiz Gücümüz Oyun
SAPANCA İşimiz Gücümüz Oyun
SERDİVAN İşimiz Gücümüz Oyun
SÖĞÜTLÜ İşimiz Gücümüz Oyun
TARAKLI İşimiz Gücümüz Oyun
Çark Caddesi İşimiz Gücümüz Oyun
Karaosman İşimiz Gücümüz Oyun
Tığcılar İşimiz Gücümüz Oyun
Camili İşimiz Gücümüz Oyun
Serdivan İşimiz Gücümüz Oyun
Erenler İşimiz Gücümüz Oyun
Maltepe İşimiz Gücümüz Oyun
32 Evler İşimiz Gücümüz Oyun
Hızırtepe İşimiz Gücümüz Oyun
Yenigün İşimiz Gücümüz Oyun
Korucuk İşimiz Gücümüz Oyun
Camili İşimiz Gücümüz Oyun
Hacıoğlu İşimiz Gücümüz Oyun
Eser Okulu İşimiz Gücümüz Oyun
Kömürpazarı İşimiz Gücümüz Oyun
Karaağac İşimiz Gücümüz Oyun

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]