Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Sakarya Bilgisayar Tamiri


Sakarya'da profesyonel bilgisayar tamiri denince akla gelen güvenilir adres Digital Art olarak, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınız için hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Servisimize gelen bilgisayarınızı titizlikle inceliyor ve gereken tüm işlemleri dikkatle yapıyoruz.Bütçe dostu ekonomik çözümlerimizle %100 müşteri memnuniyeti için çalışıyor Sıfır hata testlerinden geçirdikten sonra tamir edilen ürünlerinizi size kusursuz olarak teslim ediyoruz.

Sakarya Bilgisayar tamiri Digital Art ekibi olarak sunduğumuz tamir hizmetlerimizin listesi:

Yazılım Yükleme, Format, Update ve Harici Programları Kurma

Donanımsal Problemler

Anakart Tamiri

Ekran Kartı Tamiri

Termal Bakım ve Temizlik

Menteşe Tamiri

Ekran Tamiri

Güç Kaynağı Değişimi

RAM Yükseltme ve Değiştirme

Sabit Disk ve SSD Yükseltmeleri

Klavye Değişimi ve Tamiri

Soğutma Sistemi Onarımları

USB Port ve Diğer Bağlantı Noktalarının Tamiri

İşlemci Yükseltme

Kablosuz Ağ Sorunları ve Wi-Fi Kartı Değişimi

İşletim Sistemi Optimizasyonu

Virüs Temizleme ve Güvenlik Kontrolü

Veri Kurtarma ve Yedekleme

Sürücü Güncellemeleri ve Sorun Giderme

Multimedya Donanımı Yükseltmeleri ve Tamirleri

Digital Art olarak, her türlü teknik sorununuza kısa sürede, bütçe dostu ve sıfır hata ile çözümler üretiyoruz. Sakarya'da güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı bilgisayar tamiri hizmeti arıyorsanız, biz buradayız.
Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

Sakarya Bilgisayar Tamiri Bilgisayar Tamiri Sakarya Bilgisayar Servisi Sakarya Sakarya Anakart Tamiri Sakarya Ekran Kartı Tamiri Sakarya Bilgisayar Bakım ve Onarım Sakarya Laptop tamiri sakarya laptop servisi Sakarya dizüstü tamiri Sakarya notebook tamiri sakarya oyuncu bilgisayarı sakarya gaming pc
Paylaş
Sakarya Sakarya Bilgisayar Tamiri
ADAPAZARI Sakarya Bilgisayar Tamiri
AKYAZI Sakarya Bilgisayar Tamiri
ARİFİYE Sakarya Bilgisayar Tamiri
ERENLER Sakarya Bilgisayar Tamiri
FERİZLİ Sakarya Bilgisayar Tamiri
GEYZE Sakarya Bilgisayar Tamiri
HENDEK Sakarya Bilgisayar Tamiri
KARAPÜRÇEK Sakarya Bilgisayar Tamiri
KARASU Sakarya Bilgisayar Tamiri
KAYNARCA Sakarya Bilgisayar Tamiri
KOCAALİ Sakarya Bilgisayar Tamiri
PAMUKOVA Sakarya Bilgisayar Tamiri
SAPANCA Sakarya Bilgisayar Tamiri
SERDİVAN Sakarya Bilgisayar Tamiri
SÖĞÜTLÜ Sakarya Bilgisayar Tamiri
TARAKLI Sakarya Bilgisayar Tamiri
Çark Caddesi Sakarya Bilgisayar Tamiri
Karaosman Sakarya Bilgisayar Tamiri
Tığcılar Sakarya Bilgisayar Tamiri
Camili Sakarya Bilgisayar Tamiri
Serdivan Sakarya Bilgisayar Tamiri
Erenler Sakarya Bilgisayar Tamiri
Maltepe Sakarya Bilgisayar Tamiri
32 Evler Sakarya Bilgisayar Tamiri
Hızırtepe Sakarya Bilgisayar Tamiri
Yenigün Sakarya Bilgisayar Tamiri
Korucuk Sakarya Bilgisayar Tamiri
Camili Sakarya Bilgisayar Tamiri
Hacıoğlu Sakarya Bilgisayar Tamiri
Eser Okulu Sakarya Bilgisayar Tamiri
Kömürpazarı Sakarya Bilgisayar Tamiri
Karaağac Sakarya Bilgisayar Tamiri

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]