Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Playstation ile ilgili her şey.


Tüm Playstation model ve versiyonlarının bakımı onarımı geliştimesi konusunda daima hizmetinizdeyiz.


Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

Ps3 Ps4 Ps2 Vita Psp Satış | Tamir | Geliştirme
Paylaş
Sakarya Playstation ile ilgili her şey.
ADAPAZARI Playstation ile ilgili her şey.
AKYAZI Playstation ile ilgili her şey.
ARİFİYE Playstation ile ilgili her şey.
ERENLER Playstation ile ilgili her şey.
FERİZLİ Playstation ile ilgili her şey.
GEYZE Playstation ile ilgili her şey.
HENDEK Playstation ile ilgili her şey.
KARAPÜRÇEK Playstation ile ilgili her şey.
KARASU Playstation ile ilgili her şey.
KAYNARCA Playstation ile ilgili her şey.
KOCAALİ Playstation ile ilgili her şey.
PAMUKOVA Playstation ile ilgili her şey.
SAPANCA Playstation ile ilgili her şey.
SERDİVAN Playstation ile ilgili her şey.
SÖĞÜTLÜ Playstation ile ilgili her şey.
TARAKLI Playstation ile ilgili her şey.
Çark Caddesi Playstation ile ilgili her şey.
Karaosman Playstation ile ilgili her şey.
Tığcılar Playstation ile ilgili her şey.
Camili Playstation ile ilgili her şey.
Serdivan Playstation ile ilgili her şey.
Erenler Playstation ile ilgili her şey.
Maltepe Playstation ile ilgili her şey.
32 Evler Playstation ile ilgili her şey.
Hızırtepe Playstation ile ilgili her şey.
Yenigün Playstation ile ilgili her şey.
Korucuk Playstation ile ilgili her şey.
Camili Playstation ile ilgili her şey.
Hacıoğlu Playstation ile ilgili her şey.
Eser Okulu Playstation ile ilgili her şey.
Kömürpazarı Playstation ile ilgili her şey.
Karaağac Playstation ile ilgili her şey.

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]