Ps3·Ps4·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun PC Tamiri ve Servisi

Anasayfa / Playstation Servis Dökümanları / PlayStation'da Ekim Ayı /

PlayStation'da Ekim Ayı · digital | art - konsolservis.com

PlayStation'da Ekim Ayı

Bu ayın en çok ses getiren oyunları hakkında bilmeniz gereken her şey.EA Sports FIFA 21  

İster sokaklarda ister stadyumda 
olsun, EA Sports FIFA, bir bütün 
olarak oynamanız için takımınızı 
maç içinde ve dışında kontrol 
etmenin yeni yollarıyla, yeni bir 
sezonla dönüyor.STAR WARS™: Squadrons

Filonuzla birlikte birinci şahıs 
çok oyunculu savaşların adrenalini 
hissedin ve heyecan verici bir STAR 
WARS™ tek oyunculu hikâyesinde 
pilot olmanın ne anlama geldiğini öğrenin.Amnesia: Rebirth

İkonik Amnezi serisinin yaratıcılarının yeni bir karanlık
 hikâyesine dalın:

Sinir bozucu bir korku deneyiminde, ıssızlık ve 
umutsuzluk dolu bir yolculuğa çıkın.

Sizi kimin ya da neyin avladığını keşfetmek için 
Cezayir çölünün derinliklerinde uyanın, geçmiş 
adımlarınızın izini sürün ve paramparça geçmişinizin 
parçalarını bir araya getirin.

Başarısız olursanız her şeyi kaybedeceğinizi bilerek 
düşmancıl bir ortamda mücadele edin, kendi 
umutlarınız, korkularınız ve pişmanlıklarınız için savaşın.The Dark Pictures: Little Hope

Supermassive Games'in korku antolojisinin ikinci 
bölümünde gerilimi hissedin:

7. yüzyıl Cadı Duruşmaları ve kötü şöhretli Andover
Cadısı’ndan esinlenen ürpertici bir maceraya atılın.

Dört üniversite öğrencisini ve profesörlerini 
kasvetli Little Hope kasabasında yakalayarak gizemli, 
aşılmaz bir sisin arasında yolunuzu bulun.

Grubunuzu acımasızca takip eden korkunç 
görüntülerden kaçın ve kötü güçler sizi 
cehenneme sürüklemeden önce karanlık 
arzularını ortaya çıkarın.

Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelere bize ulaştırabilirsiniz.

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00 Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Orijinal Parça Özenli İşçilik
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Hızlı işlem & Hızlı Kargo
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
Tüketici Güvenliği
Uzak ve Yakın mesafeli işlemlerde cihazlarını servise ulaştıran tüm müşterilerimiz. digital | art %100 Müşteri Memnuniyeti Güvencesi Altındadır. Tamir süreçleri boyunca tüm sorularınıza net cevaplar alırsınız.Telefonla yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize sürekli ulaşabilir. görüntülü görüşme ile cihazınızın son durumuna göz atabilirsiniz. %100 Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Üretiyoruz.
16 Yıldır Aynı Adreste Hizmetinizdeyiz
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 16 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
Menu