Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Sakarya Playstation Tamiri


Digital Art, Sakarya şehrinde hizmet veren bir playstation teknik servisidir. PlayStation konsolları için birçok tamir hizmeti sunmaktadır. Bunlar arasında BGA REBALL işlemi olarak adlandırılan PS4 ekran kartı onarımı, güç kaynağı tamiri veya değişimi, DUALSHOCK tamiri, kasa değişimi, cihaza genel bakım, ekranda meydana gelen grafiklerin birbirine karışması ve görüntü hataları ve tamiri, CD dışarı çıkarma sorunu, HDMI entegresi sorunu, USB girişi arızası, mavi ışık arızası, fan sesi arızası, lens değişimi ve mekanik aksam tamiri yer almaktadır.

Digital Art, Sakarya'da en iyi PlayStation tamir hizmetlerini sunan bir teknik servistir. BGA REBALL işlemi, PS4 ekran kartı onarımı ve kuzey köprüsü chip değişimi için uzman teknisyenlere sahiptir.Ayrıca, güç kaynağı tamiri veya değişimi, DUALSHOCK tamiri, kasa değişimi, cihaza genel bakım, ekranda meydana gelen grafiklerin birbirine karışması ve görüntü hataları ve tamiri, CD dışarı çıkarma sorunu, HDMI entegresi sorunu, USB girişi arızası, mavi ışık arızası, fan sesi arızası, lens değişimi ve mekanik aksam tamiri gibi diğer birçok tamir işlemleri de sunmaktadır.


Sakarya Playstation tamiri ve oyun konsolları tamir teknik servisi olarak hizmetlerimiz arasında, PlayStation tamir hizmetleri, BGA REBALL işlemi, PS4 ekran kartı onarımı, güç kaynağı tamiri veya değişimi, DUALSHOCK tamiri, kasa değişimi, cihaza genel bakım, grafik sorunları, CD çıkarma sorunu, HDMI entegresi sorunu, USB girişi arızası, mavi ışık arızası, fan sesi arızası, lens değişimi ve mekanik aksam tamiri yer almaktadır.Tüm playstation Modelleri için Garantili Tamir ve Teknik destek .


PlayStation cihazları, birçok farklı arıza türüne sahip olabilir. Bazı yaygın PlayStation arızaları şunlardır:


Güç kaynağı sorunları: PlayStation'unuz açılmıyor veya kapanıyor olabilir. Bu, cihazın güç kaynağı ile ilgili sorunları olduğunu gösterir.

Disk okuma sorunları: PlayStation cihazınızın disk sürücüsü, diski okuyamayabilir veya disk çıkarma işlemi gerçekleştiremeyebilir.

Ekran sorunları: PlayStation cihazınızın ekranı, görüntüleri doğru şekilde yansıtmayabilir veya renklerde anormallikler olabilir.

Bağlantı sorunları: PlayStation cihazınız, internete veya diğer cihazlara bağlanmada sorunlar yaşayabilir.

Sistem yazılımı sorunları: PlayStation cihazınızın sistem yazılımı, çeşitli hatalar veya kilitlenmeler nedeniyle bozulabilir.

Fan sorunları: PlayStation cihazınızın fanı, yeterince hava akışı sağlamadığında aşırı ısınma ve donma gibi sorunlara neden olabilir.

Bu, birkaç yaygın PlayStation arızasıdır. Ancak, cihazınızın belirli bir arıza türü yaşadığını düşünüyorsanız, tamir için bir teknisyene başvurmanız veya üreticinin teknik destek ekibiyle iletişime geçmeniz önerilir.


Tüm arızalarda yanınızda digital art var.
Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

sakarya playstation tamiri sakarya ps4 tamiri sakarya ps5 tamiri sakarya ps3 tamiri sakarya ps4 servisi sakarya ps3 servisi sakarya ps3 sakarya ps4 sakarya ps5
Paylaş
Sakarya Sakarya Playstation Tamiri
ADAPAZARI Sakarya Playstation Tamiri
AKYAZI Sakarya Playstation Tamiri
ARİFİYE Sakarya Playstation Tamiri
ERENLER Sakarya Playstation Tamiri
FERİZLİ Sakarya Playstation Tamiri
GEYZE Sakarya Playstation Tamiri
HENDEK Sakarya Playstation Tamiri
KARAPÜRÇEK Sakarya Playstation Tamiri
KARASU Sakarya Playstation Tamiri
KAYNARCA Sakarya Playstation Tamiri
KOCAALİ Sakarya Playstation Tamiri
PAMUKOVA Sakarya Playstation Tamiri
SAPANCA Sakarya Playstation Tamiri
SERDİVAN Sakarya Playstation Tamiri
SÖĞÜTLÜ Sakarya Playstation Tamiri
TARAKLI Sakarya Playstation Tamiri
Çark Caddesi Sakarya Playstation Tamiri
Karaosman Sakarya Playstation Tamiri
Tığcılar Sakarya Playstation Tamiri
Camili Sakarya Playstation Tamiri
Serdivan Sakarya Playstation Tamiri
Erenler Sakarya Playstation Tamiri
Maltepe Sakarya Playstation Tamiri
32 Evler Sakarya Playstation Tamiri
Hızırtepe Sakarya Playstation Tamiri
Yenigün Sakarya Playstation Tamiri
Korucuk Sakarya Playstation Tamiri
Camili Sakarya Playstation Tamiri
Hacıoğlu Sakarya Playstation Tamiri
Eser Okulu Sakarya Playstation Tamiri
Kömürpazarı Sakarya Playstation Tamiri
Karaağac Sakarya Playstation Tamiri

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]