Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Sakarya Playstation Teknik Servisi

Sakarya Playstation Teknik Servisi,Sakarya playstation oyunları,sakarya ps3 teknik servis,sakarya ps4 teknik servis,sakarya ps5 teknik servis,ps teknik servis,sakarya playstation tamiri ve oyunları,playstation 3,playstation 4,playstation 4 anakart tamiri,sakarya üniversitesi playstation,playstation 5 kol tamiri,sakarya digital art,playstation tamir bakım servisi,sakarya ps3 oyun,konsol servisi

Sakarya Digital Art, Sakarya'da 2004 yılından itibaren hizmet veren bir teknik servistir. Cihaz tamiri, bakımı ve teknik destek hizmetleri sunan firmamız, özellikle oyun konsolları, bilgisayarlar ve cep telefonları gibi elektronik cihazların tamir işlemleri konusunda uzmanlaşmıştır.


Sakarya Digital Art'ın oyun konsolu tamiri hizmetleri arasında Playstation, Xbox ve Nintendo gibi çeşitli modellerin tamir, bakım ve yedek parça değişimi işlemleri yer almaktadır. Ayrıca cihazlara özel yazılım yükleme, donanım yükseltme ve veri kurtarma gibi hizmetleri de sunmaktayız.


Bilgisayar tamiri konusunda da hizmet veren Sakarya Digital Art, masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler gibi çeşitli cihazların tamir, bakım ve yedek parça değişimi işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca yazılım yükleme, virüs temizleme, donanım yükseltme ve veri kurtarma gibi hizmetleri de sunmaktadır.


Cep telefonu tamiri konusunda da hizmet veren firma, ekran değişimi, batarya değişimi, şarj soketi tamiri ve yazılım güncelleme gibi diğer hizmetleri de sunmaktadır.


Sakarya Digital Art, her zaman sektörde en iyi olmayı, müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır.


Sakarya Playstation Teknik servisi konusunda da 20 yılı aşan tecrübeye sahip firmamız alanında uzman personeller ile hizmet vermektedir.


digital art uzaktan veya teknik destek hizmeti vermektedir.


digital art Yetkili Servis değildir. Servis dışı kalan yada servise göndermek istemediğiniz cihazlarınıza Yetkili servis kalitesinde tamir hizmeti veren özel kuruluştur.


Playstation tamiri ve Teknik servis işlemlerinde Sıfır yada yenilenmiş Orijinal parçalar kullanır.


Aksi belirtilmedikçe Digital art Playstation Teknik Servisi tamirlerinde yan sanayi yada replika parça kullanmaz.


digital art müşterileri cihazları onarılırken serviste izleyebilir ve görebilirler.


digital art acil teknik servis hizmeti verir.Sakarya playstation teknik servisi müşterileri kargo ile parça tedariki, gerekmedilçe cihazlarını birkaç saat içerisinde onarılmış olarak geri alırlar.


Digital Art'ın çalışma saatleri :

Çalışma saatleri: Pazartesi-Cumartesi 09:00-21:00 arası, Pazar 10:00-20:00 arasıdır.


Yine de, mevsim veya özel günler gibi durumlarda değişiklikler olabilir. Bu nedenle doğrudan mağazayı aramak en doğru bilgi kaynağı olacaktır.Digital Art Sakarya PlayStation teknik servisi, PlayStation konsolları ve aksesuarlarıyla ilgili sorunları çözmek için hizmet veren teknik destek sağlayan bir kuruluştur. PlayStation oyuncularına, cihazlarının bakımı, onarımı ve sorun giderme işlemleri konusunda destek verir.
Aşağıdaki hizmetleri sunar:

Bakım: PlayStation cihazlarının düzenli bakımı, donanımın daha uzun süre dayanmasını ve performansının artmasını sağlar.


Onarım: PlayStation konsollarının donanımsal ve yazılımsal sorunları için onarım hizmeti. Yazılımsal hizmetler genellikle üretici sitesinde ücretsiz yazılımla ev ortamında cihaz sahibi tarafından çözülebilmektedir. Ufak arızalar için digital art Müşteri memnuniyeti açısından gönüllü ücretsiz teknik destek verir. Bu destekler online yada servis içi olabilir.


Sorun Giderme: Sakarya Playstation Teknik servisi personelleri PlayStation oyuncularının karşılaştığı sorunları çözmek için telefon, e-posta veya canlı destek yoluyla yardım sağlayan teknik destek hizmetleri sunarlar.


Yedek Parça Satışı: Konsolların veya aksesuarların parçaları zamanla bozulabilir. digital art oyuncuların bu parçaları değiştirmelerine yardımcı olmak için orijinal yedek parça kullanarak onarım gerçekleştirir. Servisimizde parça satışı yoktur. Sadece parça tedarik etmek isteyen müşterilerimiz için nereden tedarik edecekleri konusunda şeffaf yardım sağlıyoruz.


Güncelleme ve Yükseltme: Teknik Servisimiz PlayStation cihazları için sunulan güncellemeler ve yükseltmeleri uygulamanıza yardımcı olur veya bunun için hizmet sunar. Bu hizmetler, cihazların daha iyi performans göstermesini sağlar ve oyunculara yeni özellikler sağlar.


Sakarya ili içerisinden Playstation teknik servisi içerisindeyseniz sizinle tanışmak ve hizmetlerimiz kapsamındaki her konuda yardımcı olmak isteriz.


2004 ' ten bu güne çark caddesinde Migros yanında aynı adreste güvenilir tamir ve tamir sonrası hizmetler veriyoruz.

Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

Paylaş
Sakarya Sakarya Playstation Teknik Servisi
ADAPAZARI Sakarya Playstation Teknik Servisi
AKYAZI Sakarya Playstation Teknik Servisi
ARİFİYE Sakarya Playstation Teknik Servisi
ERENLER Sakarya Playstation Teknik Servisi
FERİZLİ Sakarya Playstation Teknik Servisi
GEYZE Sakarya Playstation Teknik Servisi
HENDEK Sakarya Playstation Teknik Servisi
KARAPÜRÇEK Sakarya Playstation Teknik Servisi
KARASU Sakarya Playstation Teknik Servisi
KAYNARCA Sakarya Playstation Teknik Servisi
KOCAALİ Sakarya Playstation Teknik Servisi
PAMUKOVA Sakarya Playstation Teknik Servisi
SAPANCA Sakarya Playstation Teknik Servisi
SERDİVAN Sakarya Playstation Teknik Servisi
SÖĞÜTLÜ Sakarya Playstation Teknik Servisi
TARAKLI Sakarya Playstation Teknik Servisi
Çark Caddesi Sakarya Playstation Teknik Servisi
Karaosman Sakarya Playstation Teknik Servisi
Tığcılar Sakarya Playstation Teknik Servisi
Camili Sakarya Playstation Teknik Servisi
Serdivan Sakarya Playstation Teknik Servisi
Erenler Sakarya Playstation Teknik Servisi
Maltepe Sakarya Playstation Teknik Servisi
32 Evler Sakarya Playstation Teknik Servisi
Hızırtepe Sakarya Playstation Teknik Servisi
Yenigün Sakarya Playstation Teknik Servisi
Korucuk Sakarya Playstation Teknik Servisi
Camili Sakarya Playstation Teknik Servisi
Hacıoğlu Sakarya Playstation Teknik Servisi
Eser Okulu Sakarya Playstation Teknik Servisi
Kömürpazarı Sakarya Playstation Teknik Servisi
Karaağac Sakarya Playstation Teknik Servisi

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Orijinal Parça Özenli İşçilik
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Hızlı işlem & Hızlı Kargo
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
20 Yıldır Aynı Adreste Hizmetinizdeyiz
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]