Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Sakarya playstation servisi


Sakarya playstation Servisi

Sakarya ili sınırları içerisinde playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arızalar için bizden destek alabilirsiniz.


Sakarya Ps5 tamir servisi

Sakarya Ps4 tamir servisi

Sakarya Ps3 tamir servisi


playstation alım satım
Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

Ps4 Ps3 Ps5 tamir servisi hizmeti
Paylaş
Sakarya Sakarya playstation servisi
ADAPAZARI Sakarya playstation servisi
AKYAZI Sakarya playstation servisi
ARİFİYE Sakarya playstation servisi
ERENLER Sakarya playstation servisi
FERİZLİ Sakarya playstation servisi
GEYZE Sakarya playstation servisi
HENDEK Sakarya playstation servisi
KARAPÜRÇEK Sakarya playstation servisi
KARASU Sakarya playstation servisi
KAYNARCA Sakarya playstation servisi
KOCAALİ Sakarya playstation servisi
PAMUKOVA Sakarya playstation servisi
SAPANCA Sakarya playstation servisi
SERDİVAN Sakarya playstation servisi
SÖĞÜTLÜ Sakarya playstation servisi
TARAKLI Sakarya playstation servisi
Çark Caddesi Sakarya playstation servisi
Karaosman Sakarya playstation servisi
Tığcılar Sakarya playstation servisi
Camili Sakarya playstation servisi
Serdivan Sakarya playstation servisi
Erenler Sakarya playstation servisi
Maltepe Sakarya playstation servisi
32 Evler Sakarya playstation servisi
Hızırtepe Sakarya playstation servisi
Yenigün Sakarya playstation servisi
Korucuk Sakarya playstation servisi
Camili Sakarya playstation servisi
Hacıoğlu Sakarya playstation servisi
Eser Okulu Sakarya playstation servisi
Kömürpazarı Sakarya playstation servisi
Karaağac Sakarya playstation servisi

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]