Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Sakarya Konsol Servisi


Sakarya Konsol Tamiri - Oyun Konsollarınızı hızlı Güvenle Tamir Ediyoruz.

Oyun konsolları, son yıllarda popüler hale geldi ve pek çok insan için eğlence ve stres atma aracı haline geldi. Ancak, herhangi bir elektronik cihazda olduğu gibi, oyun konsolları da zamanla arızalanabilir.Bu gibi durumlar için Sakarya'da konsol tamir hizmeti sunan Digital Art oyun konsolları teknik servisimiz bulunmaktadır. Sakarya konsol servisimiz, oyun konsollarınızı güvenle ve profesyonel bir şekilde tamir etmektedir.

Oyun konsolları, PlayStation, Xbox ve Nintendo Switch gibi farklı markalarda bulunabilir. Ancak, hangi marka olursa olsun, Digital Art konsol tamir servisleri tüm markalarda tamir hizmeti sunar. Sakarya PlayStation tamiri, Xbox tamir servisi Sakarya ve Nintendo Switch tamiri Sakarya gibi hizmetler, oyun konsollarınızın çeşitli arızalarını tamir etmek için mevcuttur.

Sakarya Konsol teknik servisi Digital Art Sakarya'da bulunabilecek en profesyonel hizmeti sunar. Servisimiz ve teknik personellerimiz, tamir işlemleri için gereken tüm ekipmanlara sahiptir ve tamir sürecinde, cihazlarınızın orijinal parçaları kullanılır. Bu nedenle, digital art Sakarya konsol tamirinde kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunar.

Sakarya konsol servisi olarak ekibimiz arızaları tespit eder ve size tamir seçeneklerini sunar. Sakarya Konsol onarımı hizmetlerimiz arasında, görüntü sorunları , hdmi sorunları, şarj soketi sorunları , anakart sorunları, bağlantı sorunları, donanım sorunları, güç kaynakları ve çeşitli yazılım sorunları ve farklı arızalar bulunabilir.

Sakarya'da bulunan Digital Art konsol tamiri fiyatları, tamir edilecek arızaya ve cihazınızın marka ve modeline göre değişiklik gösterir. Ancak, servisimiz, müşterilerine makul ve rekabetçi fiyatlar sunar.

Sonuç olarak, Sakarya konsol tamir servisi digital art , oyun konsollarınızı en profesyonel ve güvenilir şekilde tamir etmek için gereken tüm bilgi ve ekipmana sahiptir. Konsol arızası tamiri Sakarya hizmetleri arasında, oyun konsollarınızın ömrünü uzatmak için en iyi seçeneklerden biridir.
Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

Sakarya konsol servisi Oyun konsolu servisi Sakarya Sakarya PlayStation servisi Xbox tamir servisi Sakarya Nintendo Switch servisi Sakarya Konsol teknik servisleri Sakarya Sakarya oyun konsolu tamircisi Konsol onarımı Sakarya Sakarya oyun konsolu servisi fiyatları Konsol arızası tamiri Sakarya
Paylaş
Sakarya Sakarya Konsol Servisi
ADAPAZARI Sakarya Konsol Servisi
AKYAZI Sakarya Konsol Servisi
ARİFİYE Sakarya Konsol Servisi
ERENLER Sakarya Konsol Servisi
FERİZLİ Sakarya Konsol Servisi
GEYZE Sakarya Konsol Servisi
HENDEK Sakarya Konsol Servisi
KARAPÜRÇEK Sakarya Konsol Servisi
KARASU Sakarya Konsol Servisi
KAYNARCA Sakarya Konsol Servisi
KOCAALİ Sakarya Konsol Servisi
PAMUKOVA Sakarya Konsol Servisi
SAPANCA Sakarya Konsol Servisi
SERDİVAN Sakarya Konsol Servisi
SÖĞÜTLÜ Sakarya Konsol Servisi
TARAKLI Sakarya Konsol Servisi
Çark Caddesi Sakarya Konsol Servisi
Karaosman Sakarya Konsol Servisi
Tığcılar Sakarya Konsol Servisi
Camili Sakarya Konsol Servisi
Serdivan Sakarya Konsol Servisi
Erenler Sakarya Konsol Servisi
Maltepe Sakarya Konsol Servisi
32 Evler Sakarya Konsol Servisi
Hızırtepe Sakarya Konsol Servisi
Yenigün Sakarya Konsol Servisi
Korucuk Sakarya Konsol Servisi
Camili Sakarya Konsol Servisi
Hacıoğlu Sakarya Konsol Servisi
Eser Okulu Sakarya Konsol Servisi
Kömürpazarı Sakarya Konsol Servisi
Karaağac Sakarya Konsol Servisi

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Orijinal Parça Özenli İşçilik
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Hızlı işlem & Hızlı Kargo
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
20 Yıldır Aynı Adreste Hizmetinizdeyiz
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]