Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım2 el Bilgisayar,Playstation,Telefon,Tablet,Dizüstü,Oyuncu ekipmanları ,oyunlar ve akıllı teknolojik cihazların alım satımını yapıyoruz.


Tüm ürünlerin bakımını yapıyoruz - Yenilenmiş ürün satıyoruz

Aldığımız tüm ürünler teknik servisimizde hassasiyetle incelenir eğer yıpranmış yada kusurlu yanları varsa titizlikle onarılır. ürün sıfır hata testlerimizden geçtikten sonra satış için mağazamıza transfer edilir.


Satmak istediğiniz tüm elektronik cihazlarınız hemen bize ulaşarak ön teklif alabilirsiniz.


Sahip olduğunuz cihazın fotoğraflarını ve özelliklerini bize ulaştırdığınız anda ilgili personellerimiz ürününüzün durumuna bağlı olarak size bir ön teklifte bulunur.


Teklifimiz sizin aklınızdaki fiyata uygunsa ve satma kararı verdiyseniz.son inceleme için servisimize gelebilir yada digital art personelini adreste işlem için davet edebilirsiniz.


cihazınızın teknik serviste tüm testleri yapıldıktan sonra karşılıklı olarak anlaşılan fiyat üzerinden size anında nakit ödeme yapılır ve alışveriş tamamlanır.


Veri Güvenliği

Satın aldığımız ürünlerin üzerindeki hesapları sizin yanınızda tamamen siliyoruz.Cihazınızı sıfırlıyoruz.Bu sayede kişisel verilerinize kimsenin ulaşamayacağına emin olabilirsiniz.


Takas Durumları

Sahip olduğunuz cihazı elimizdeki ürünlerle takas edebilirsiniz.


Satış Sonrası Destek

digital art %100 müşteri memnuniyeti üzerine çalışan bir kuruluştur. Sizi asla mağdur etmez.haftanın 7 günü Mesai saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz.Aldığınız ürünle ilgili yaşadığınız en ufak sorunda bile bizi hemen arayabilirsiniz.


Sakarya satılık Playstation, Laptop Alım Satım, sakarya ps3 oyunu, serdivan ps3 oyunu,Serdivan 2. el , Sakarya Ps3 oyunları, Sakarya Ps3 oyun alan ve satan yerler, ps3 oyun arşivi, Sakarya 2. el bilgisayar, Sakarya bilgisayar tamiri, Sakarya 2. el laptop, Sakarya 2. el bilgisayar , Sakarya bilgisayar tamircileri, Sakarya sıfır ve 2. el bilgisayar satış,Sakarya bilgisayar playstation takas,excalibur laptop sakarya, Sakarya ikinci el el bilgisayarı satan firmalar, Sakarya ikinci el laptop fiyatları, Sakarya bilgisayar firmaları, Sakarya teknik servis, Sakarya bilgisayar teknik servis, Sakarya laptop tamiri, Sakarya laptop satan firmalar, Sakarya sıfır laptop, Sakarya 2. el laptop, Sakarya 2. el bilgisayar , Sakarya bilgisayar teknik servis, Sakarya ikinci el, Sakarya ikinci el laptop, Sakarya ikinci el bilgisayar alım satım, Sakarya ikinci el bilgisayar, Sakarya ikinci el bilgisayar yerleri, Sakarya İkinci El laptop, Sakarya sahibi Bilgisayar, Sakarya masaüstü bilgisayar tamiri, Sakarya masaüstü bilgisayar satan yerler, Sakarya oyun bilgisayarı satan yerler,sakarya oyun bilgisayarı satan aslar, sahibinden sakarya laptop, letgo laptop sakarya, bilgisayar, laptop, asus laptop sakarya, lenovo laptop sakarya, monster laptop sakarya, hp laptop sakarya, dell laptop sakarya, toshiba laptop sakarya, Imac Sakarya , Apple Sakarya , Iphone sakarya , 2 el Iphone, victus laptop sakarya, casper laptop sakarya, huawei laptop sakarya, acer nitro oyun ve servis sakarya , sakarya laptop teknik servis, sakarya acer teknik servis, hp teknik servis, hp sakarya teknik servis, sakarya hp teknik servis,Toplama bilgisayar
Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

Sakarya sahibinden bilgisayar Sakarya letgo bilgisayar Sakarya ps3 ps4 ps5 alan yer Sakarya 2. el monster Letgo 2. el ps3 ps4 ps5 2. el gamepad 2. el Sakarya Ps3 oyun Sakarya al sat yapan yerler ps3 oyun arşivi sakarya ikinci el bilgisayar sakarya bilgisayar tamiri sakarya ikinci el laptop sakarya 2.el bilgisayar alım satım
Paylaş
Sakarya Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
ADAPAZARI Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
AKYAZI Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
ARİFİYE Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
ERENLER Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
FERİZLİ Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
GEYZE Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
HENDEK Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
KARAPÜRÇEK Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
KARASU Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
KAYNARCA Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
KOCAALİ Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
PAMUKOVA Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
SAPANCA Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
SERDİVAN Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
SÖĞÜTLÜ Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
TARAKLI Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
Çark Caddesi Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
Karaosman Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
Tığcılar Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
Camili Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
Serdivan Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
Erenler Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
Maltepe Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
32 Evler Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
Hızırtepe Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
Yenigün Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
Korucuk Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
Camili Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
Hacıoğlu Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
Eser Okulu Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
Kömürpazarı Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım
Karaağac Sakarya 2. el Bilgisayar, Playstation, Telefon Alım Satım

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]