Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Adrese Teslim Playstation Kirala


Şehrimizdeki herkes için PS ve oyun konsolu kiralama hizmetimizle eğlencenin kapılarını aralıyoruz. Üniversite öğrencileri ve her yaştan oyun tutkunu için uygun fiyatlarla, PS3, PS4 ve PS5 gibi oyun konsollarını kiralayabilirsiniz. Ayrıca, kiralık kol ve oyunlarla oyun deneyiminizi daha da zenginleştirebilirsiniz. Hızlı teslimat ve geniş ürün yelpazemizle, eğlenceli zamanlar geçirmeniz için buradayız. Hemen bizimle iletişime geçin ve oyun dünyasına adım atın!

Üniversite öğrencileri için PS kiralama hizmetimizle eğlenceli oyun deneyimlerini uygun fiyatlarla sunuyoruz. Kampüs içinde veya yakınında hızlı teslimat seçeneğiyle, öğrencilerin boş zamanlarını keyifli hale getiriyoruz. Öğrenci indirimleriyle bütçeyi korurken, kaliteli oyun deneyimini yaşamanın keyfini çıkarın. Hemen bizimle iletişime geçin ve PS3, PS4 veya PS5'i kiralayarak eğlenceye adım atın!

Kiralık cihazlarımızın hepsinde 15 güncel oyun bulunmaktadır.Rezervasyon yaparken belirtirseniz özellikle istediğiniz oyunlarıda yüklüyoruz.Günlük 75₺ den başlayan kiralama bedellerimiz ile En kaliteli hizmeti her bütçeye uygun hale getiriyoruz.


Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

PS3 kiralama PS4 kiralama PS5 kiralama Playstation kiralama hizmeti Kampüs Playstation Kiralama Ünigarden Playstation Kiralama Sakarya En uygun fiyatlı Playstation kiralama Güvenilir PS kiralama Hızlı teslimat PS kiralama Online PS kiralama Ucuz PS kiralama Playstation oyun kiralama dualshock kiralama dualsense kiralama Üniversite yakınında PS kiralama Kampüste PS3 PS4 PS5 kiralama Öğrenci indirimli PS kiralama Hızlı teslimatlı PS kiralama üniversite Kampüs teslimatlı Playstation kiralama Kampüs oyun konsolu kiralama PS kiralama için öğrenci fırsatları Öğrenci dostu PS kiralama hizmeti
Paylaş
Sakarya Adrese Teslim Playstation Kirala
ADAPAZARI Adrese Teslim Playstation Kirala
AKYAZI Adrese Teslim Playstation Kirala
ARİFİYE Adrese Teslim Playstation Kirala
ERENLER Adrese Teslim Playstation Kirala
FERİZLİ Adrese Teslim Playstation Kirala
GEYZE Adrese Teslim Playstation Kirala
HENDEK Adrese Teslim Playstation Kirala
KARAPÜRÇEK Adrese Teslim Playstation Kirala
KARASU Adrese Teslim Playstation Kirala
KAYNARCA Adrese Teslim Playstation Kirala
KOCAALİ Adrese Teslim Playstation Kirala
PAMUKOVA Adrese Teslim Playstation Kirala
SAPANCA Adrese Teslim Playstation Kirala
SERDİVAN Adrese Teslim Playstation Kirala
SÖĞÜTLÜ Adrese Teslim Playstation Kirala
TARAKLI Adrese Teslim Playstation Kirala
Çark Caddesi Adrese Teslim Playstation Kirala
Karaosman Adrese Teslim Playstation Kirala
Tığcılar Adrese Teslim Playstation Kirala
Camili Adrese Teslim Playstation Kirala
Serdivan Adrese Teslim Playstation Kirala
Erenler Adrese Teslim Playstation Kirala
Maltepe Adrese Teslim Playstation Kirala
32 Evler Adrese Teslim Playstation Kirala
Hızırtepe Adrese Teslim Playstation Kirala
Yenigün Adrese Teslim Playstation Kirala
Korucuk Adrese Teslim Playstation Kirala
Camili Adrese Teslim Playstation Kirala
Hacıoğlu Adrese Teslim Playstation Kirala
Eser Okulu Adrese Teslim Playstation Kirala
Kömürpazarı Adrese Teslim Playstation Kirala
Karaağac Adrese Teslim Playstation Kirala

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Orijinal Parça Özenli İşçilik
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Hızlı işlem & Hızlı Kargo
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
20 Yıldır Aynı Adreste Hizmetinizdeyiz
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]