Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Sakarya Ps5 tamiri


Sakarya Playstation Servisi Digital art olarak 
Tüm playstation modellerinizin tamirini itina ile yapıyoruz.

Ps5 oyun konsolunuzun hdmi , gamepad, blue ray ve görüntü ve ısınma problemlerini çözüyoruz.
orijinal parçalarla garantili tamir hizmeti veriyoruz.

oyun konsollarınıza geliştirme , sistem güncellemesi , uygulamalar ve netflix yükleme , oyun modları yüklemesi yapıyoruz 


Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

sakarya playstation tamir sakarya playstation tamiri Sakarya ps5 tamiri sakarya ps5 playstation sakarya playstation tamiri sakarya playstation servisi Sakarya playstation Sakarya ps5 servisi Serdivan ps tamir Adapazarı Playstation 4 Kiralama Adapazarı Adapazarı Ps4 Kiralama veya Çark Caddesi Playstation 4 Kiralama Playstation kiralama hizmetimiz yoktur
Paylaş
Sakarya Sakarya Ps5 tamiri
ADAPAZARI Sakarya Ps5 tamiri
AKYAZI Sakarya Ps5 tamiri
ARİFİYE Sakarya Ps5 tamiri
ERENLER Sakarya Ps5 tamiri
FERİZLİ Sakarya Ps5 tamiri
GEYZE Sakarya Ps5 tamiri
HENDEK Sakarya Ps5 tamiri
KARAPÜRÇEK Sakarya Ps5 tamiri
KARASU Sakarya Ps5 tamiri
KAYNARCA Sakarya Ps5 tamiri
KOCAALİ Sakarya Ps5 tamiri
PAMUKOVA Sakarya Ps5 tamiri
SAPANCA Sakarya Ps5 tamiri
SERDİVAN Sakarya Ps5 tamiri
SÖĞÜTLÜ Sakarya Ps5 tamiri
TARAKLI Sakarya Ps5 tamiri
Çark Caddesi Sakarya Ps5 tamiri
Karaosman Sakarya Ps5 tamiri
Tığcılar Sakarya Ps5 tamiri
Camili Sakarya Ps5 tamiri
Serdivan Sakarya Ps5 tamiri
Erenler Sakarya Ps5 tamiri
Maltepe Sakarya Ps5 tamiri
32 Evler Sakarya Ps5 tamiri
Hızırtepe Sakarya Ps5 tamiri
Yenigün Sakarya Ps5 tamiri
Korucuk Sakarya Ps5 tamiri
Camili Sakarya Ps5 tamiri
Hacıoğlu Sakarya Ps5 tamiri
Eser Okulu Sakarya Ps5 tamiri
Kömürpazarı Sakarya Ps5 tamiri
Karaağac Sakarya Ps5 tamiri

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]