Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme


Sakarya'nın konsol mağazası ve servisi Digital art ekibi olarak,Tutkulu oyunculardan sadece eğlenmek isteyenlere kadar her türlü oyun severi düşünerek en yeni ve en iyi oyun teknolojilerini ve hizmetlerini sunmaktan gurur duyuyoruz. Playstation 3, Playstation 4 veya en yeni model Playstation 5; hangi konsolunuz varsa, geniş oyun arşivimizle size hizmet vermeye hazırız.Bunun yanısıra Nintendo , Xbox , bilgisayar ve diğeroyun platformları içinde geniş arşive ve tecrübeye sahibiz.

Playstation Oyun Yükleme Hizmetlerimiz:

Playstation 3 cihazlarınız için en güncel yazılım kırma ve oyun yükleme hizmetlerini sunuyoruz. Sürümünüz ne olursa olsun, size yüzlerce oyun seçeneğiyle hizmet vermek için buradayız.

Playstation 4 kullanıcıları için 9.00 sürümü ve altı cihazlarınızda kırma ve oyun yüklemesi yaparken, Playstation 5 sahipleri için de yazılım kırmadan doğrudan Store üzerinden oyun yükleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Neden Sakarya Konsol?

Sakarya'da Konsol hizmetleri olarak, sizlere sadece oyun yükleme değil, aynı zamanda teknik destek ve tamir hizmetleri de sunuyoruz. Playstation kollarından, termal temizliğe, ikinci el alım satımdan, teknik servis hizmetlerine kadar her konuda yanınızdayız.

Bizi Ziyaret Edin:

Geniş oyun arşivimizi görmek ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için Çark Caddesi Migros Yanı adresimizdeki yerimize bekleriz. Ayrıca, www.sakaryaplaystationservisi.com ve www.konsolservis.com adreslerimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sakarya'da güvenilir, hızlı ve kaliteli bir Playstation oyun yükleme deneyimi için doğru adrestesiniz. Sakarya'nın Konsol Uzmanı Digital Art ile oyun dünyanızı genişletin!




Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

Sakarya PS3/PS4/PS5 oyun yükleme Sakarya konsol oyun yükleme Sakarya Playstation teknik servis Sakarya Playstation tamir Sakarya Playstation alım satım Sakarya PS3/PS4/PS5 kol tamiri Sakarya Playstation termal temizlik Sakarya ikinci el Playstation Sakarya konsol tamiri sakarya'nın güvenilir konsol tamircisi sakarya konsol servisi sakarya konsol oyun yükleme sakarya konsol sakarya konsol hizmetleri sakarya konsol aksesuarları
Paylaş
Sakarya Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
ADAPAZARI Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
AKYAZI Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
ARİFİYE Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
ERENLER Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
FERİZLİ Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
GEYZE Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
HENDEK Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
KARAPÜRÇEK Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
KARASU Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
KAYNARCA Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
KOCAALİ Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
PAMUKOVA Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
SAPANCA Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
SERDİVAN Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
SÖĞÜTLÜ Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
TARAKLI Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
Çark Caddesi Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
Karaosman Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
Tığcılar Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
Camili Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
Serdivan Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
Erenler Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
Maltepe Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
32 Evler Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
Hızırtepe Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
Yenigün Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
Korucuk Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
Camili Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
Hacıoğlu Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
Eser Okulu Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
Kömürpazarı Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme
Karaağac Sakarya Konsol ve Bilgisayar Oyun Yükleme

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]