Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi


Sakarya'nın en güvenilir ve deneyimli PlayStation servisi olarak,

Digital ART'ta oyun dünyanızın kalitesini artırıyoruz! Yılların getirdiği uzmanlık ve yenilikçi yaklaşımlarımızla, PlayStation 3, 4 ve 5 konsollarınız için en kaliteli tamir ve bakım hizmetlerini sunuyoruz. Anakarttan HDMI'ya, fan sesinden yazılım hatalarına kadar her türlü sorunu titizlikle çözüyoruz. Orijinal parçalar ve profesyonel işçilikle, konsolunuzun ömrünü uzatıyoruz. Ücretsiz arıza tespitimiz ve hızlı teslimat seçeneklerimizle, oyun keyfinizi kesintiye uğratmıyoruz. Sakarya PlayStation servisi Digital ART'ta, her zaman en iyisini hedefliyor, konsolunuz için en mükemmel hizmeti sağlıyoruz!

dahası...

Sakarya'nın teknoloji merkezi Digital ART'ta, sadece PlayStation servisi değil, aynı zamanda bilgisayar, laptop, cep telefonu ve oyuncu aksesuarları tamiri ile alım-satım hizmetleri de sunuyoruz! Uzman ekibimiz, en son teknolojik gelişmeleri takip ederek, her türlü cihazınız için en üst düzeyde hizmet sağlamayı hedefliyor. Anakarttan ekran değişimine, yazılım sorunlarından donanım arızalarına kadar her türlü probleminizi çözüme kavuşturuyoruz. Üstelik, ihtiyacınız olan her türlü teknolojik cihazı satın alabilir veya satabilirsiniz. Digital ART'ta, teknoloji dünyanızı güvende tutuyor, en kaliteli hizmeti sunuyoruz!
Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

Sakarya PlayStation Servisi Oyun Konsolu Tamiri Bilgisayar Onarımı Laptop Tamiri Cep Telefonu Tamiri Oyuncu Aksesuarları Teknolojik Cihaz Alım-Satım Konsol alım satım playstation alım satım Donanım Arızaları Ekran Değişimi Yazılım Sorunları Orijinal Parça Ücretsiz Arıza Tespiti ps4 tamiri sakarya konsol
Paylaş
Sakarya Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
ADAPAZARI Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
AKYAZI Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
ARİFİYE Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
ERENLER Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
FERİZLİ Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
GEYZE Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
HENDEK Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
KARAPÜRÇEK Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
KARASU Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
KAYNARCA Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
KOCAALİ Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
PAMUKOVA Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
SAPANCA Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
SERDİVAN Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
SÖĞÜTLÜ Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
TARAKLI Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
Çark Caddesi Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
Karaosman Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
Tığcılar Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
Camili Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
Serdivan Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
Erenler Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
Maltepe Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
32 Evler Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
Hızırtepe Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
Yenigün Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
Korucuk Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
Camili Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
Hacıoğlu Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
Eser Okulu Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
Kömürpazarı Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi
Karaağac Sakarya-Playstation-Bilgisayar-Tamir-Servisi

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]