Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri


Hdmi soket arızası, Playstation oyun konsollarında sık rastlanan arızalardan biridir.

Cihazın ürzerinde sadece 1 tane hdmi soketi bulunuyor, bu yüzden hdmi soketi bozulduğunda cihaz kullanılamaz hale geliyor.
Playstation 5 hdmi tamiri - değişimi hassasiyet gerektiren bir iştir, bilinçsiz bir müdahele cihazın anakartına zarar vererek
daha büyük arızalara yol açabilir.Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

Ps5 · HDMI · Playstation
Paylaş
Sakarya Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
ADAPAZARI Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
AKYAZI Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
ARİFİYE Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
ERENLER Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
FERİZLİ Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
GEYZE Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
HENDEK Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
KARAPÜRÇEK Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
KARASU Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
KAYNARCA Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
KOCAALİ Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
PAMUKOVA Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
SAPANCA Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
SERDİVAN Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
SÖĞÜTLÜ Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
TARAKLI Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
Çark Caddesi Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
Karaosman Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
Tığcılar Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
Camili Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
Serdivan Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
Erenler Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
Maltepe Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
32 Evler Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
Hızırtepe Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
Yenigün Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
Korucuk Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
Camili Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
Hacıoğlu Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
Eser Okulu Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
Kömürpazarı Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri
Karaağac Playstation 5 HDMI Soketi Tamiri

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]