Sakarya Ps3·Ps4·Ps5·Pc·Xbox·Telefon·Tablet·Oyun·PC Tamiri ve Servisi

Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi


Sakarya'da PlayStation 5 teknik servis hizmeti arıyorsanız, Digital ART doğru tercih!

PlayStation 5 cihazlarınızın yazılımsal ve donanımsal problemleri için uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.Aynı zamanda dualsense oyun kolunuzdaki sorunları da çözüyoruz.

Tüm tamirlerimizde orijinal parçalar kullanıyoruz. İşçilik ve Parça Garantisi veriyoruz.

PlayStation 5 Sorunlarına Profesyonel Çözümler için çark caddesi Migros yanındayız.

PlayStation 5'inizde karşılaşabileceğiniz bazı yaygın problemleri şöyle sıralayabiliriz:

Yüksek sıcaklık ve gürültü: Fan sorunlarınızı çözüyoruz.

Yazılımsal sorunlar: Arayüz güncellemeleri ve yazılım hatalarını gideriyoruz.

Disk sürücüsü problemleri: Okuma/yazma hataları ve disk tanıma sorunları.

HDMI bağlantı sorunları: Video ve ses aktarımında karşılaşılan aksaklıklar.

Güç kaynağı sorunları: Güç arızaları ve bağlantı problemleri.

Depolama sorunları: İç ve harici depolama birimlerindeki arızalar.

DualSense kol tamiri: PlayStation 5 kollarınızın tamiri ve bakımı.

Neden Digital ART?

Digital ART, Sakarya'da PlayStation 5 tamir ve bakım hizmetleri konusunda liderdir. Müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Sorunlarınızı tespit etmek ve çözümlemek için mağazamıza bekleriz.
Playstation oyun konsolunuzda oluşan tüm arıza ve sorunlar için çözüm üretiyoruz.Garantili Servis hizmetimizle daima yanınızdayız. Cihazınızı Kargoyla yada teknik servisimize gelerek bize ulaştırabilirsiniz.

ps5 tamir sakarya ps5 tamiri sakarya ps5 tamir servisi sakarya ps5 bakım onarım Sakarya PlayStation 5 Teknik Servisi Sakarya PlayStation 5 Tamiri PlayStation 5 Tamir Servisi Sakarya PlayStation 5 Sorunları ve Çözümleri playstation 5 dualsense tamiri ps5 kolu kayma sorunu tamiri ps5 kolu analog tamiri ps5 hdd değişimi ps5 cd okumuyor tamiri PS5 Tamir Sakarya Sakarya PS5 Tamiri Sakarya PS5 Tamir Servisi Sakarya PS5 Bakım Onarım Sakarya'da PS5 Servisi PS5 Teknik Servis Sakarya Sakarya PlayStation 5 Servis Merkezi Sakarya PS5 Onarım Hizmeti Sakarya PS5 Arıza Çözümleri Sakarya PS5 Sorun Giderme PS5 Fan Tamiri Sakarya Sakarya PS5 Güncelleme ve Tamir Sakarya PS5 Yazılım Sorunları Sakarya PS5 Donanım Tamiri PS5 Hızlı Servis Sakarya PS5 Acil Servis Hizmeti Sakarya Sakarya PS5 Güç Kaynağı Tamiri Sakarya PS5 HDMI Port Değişimi Sakarya PlayStation 5 Disk Sürücüsü Tamiri PS5 DualSense Tamiri Sakarya
Paylaş
Sakarya Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
ADAPAZARI Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
AKYAZI Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
ARİFİYE Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
ERENLER Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
FERİZLİ Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
GEYZE Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
HENDEK Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
KARAPÜRÇEK Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
KARASU Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
KAYNARCA Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
KOCAALİ Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
PAMUKOVA Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
SAPANCA Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
SERDİVAN Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
SÖĞÜTLÜ Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
TARAKLI Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
Çark Caddesi Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
Karaosman Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
Tığcılar Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
Camili Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
Serdivan Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
Erenler Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
Maltepe Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
32 Evler Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
Hızırtepe Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
Yenigün Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
Korucuk Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
Camili Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
Hacıoğlu Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
Eser Okulu Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
Kömürpazarı Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi
Karaağac Sakarya Playstation 5 Tamir Servisi

4 adımda Çalışma Sistemimiz

1

Cihazınızı Servise Alırız

Kargo ile yada elden arızalı cihazınızın bize ulaşması ve servis kaydının oluşması ile işlemleriniz başlar.

2

Arıza Tespit ve Tamir Değer Analizi

Ücretsiz arıza tespit analizleri başlar. Bu aşamada cihazınızın hasarı netleştirilir.Kalıcı ve onarılabilir hasarlar belirlenir. Onarım sonrası hatanın tekrar etme olasılıkları, cihazınızın sağlığı gibi durumlar göz önüne alınarak cihazınızın durumu hakkında size bir arıza tespit , maliyet ve iş süresi bilgisi verilir.

3

Onay ve Sonrası Aşamalar

Size verilen bilgiler sonunda Cihazınızın Tamir Edilmedisini onaylarsanız onarım işlemleri başlar.Onarım süreci içerisinde cihazınız çizilmemesi görsel ve fiziksel oluşmaması için çok titiz davarınılır. her cihaz kendi özel kutusunda ve çizilmemesi korumalarla muhafaza edilir.Tüm onarım işlemleri büyük hassasiyet ve dikkatle yapılır. Onarım bandı sonunda Tamir edilen cihazınız Sıfır Hata Testlerine Sokularak tüm donanımlar son kez tek tek test edilir. Testler sonunda cihazınız artık teslime edilmeye yada kargolanmaya hazırdır.Onay alınmayan cihazlar ve Onarılamayacak durumda olan cihazlar için Arıza Tespit Ücreti Talep Edilmez.

4

Teslimat & Ödeme!

Teslime Hazır olan cihazlar ile ilgili Servisimize gelebilecek durumda olan cihaz sahipleri kendilerine ayrılan test bölümünde cihazlarını rahatça test edip sormak istediklerini teknisyen arkadaşlarımıza danışabilirler. Çalışmasından ve performansından emin oldukları cihazlarını gönül rahatlığıyla servisten teslim alırlar. Uzaktaki cihaz sahipleri için ise geri kargolama süreci başlar . Kargolanan cihazınızın kargo bilgileri size iletilir. Kapınıza kadar gelen cihazınızın hayal kırıklığı yaratmaması için tüm testleri özenle yapılmıştır.Ödeme yöntemi olarak Nakit , Kapıda ödeme , Havale veya site üzerinden kredi kartı ödemesi kullanabilirsiniz.

Servis Çalışma Koşulları

Mesai Saatlerimiz : Pzt·Cts : 09 : 00 - 21:00 - Paz: 10:00 - 18:00Saatleri Arasındadır.Sosyal medya hesaplarımız websitemiz yada diğer iletişim kanallarını kullanarak bize 7/24 mesaj bırakabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa mesajlarınıza görüldüğü anda hemen cevap verilir.
Tüm tamirlerimizde isteğinize - bütçenize uygun en kaliteli veya orjinal parça kullanırız. Kullanılan Parçalar niteliğine göre değişken olmakla birlikte 3 ila 24 ay arası garantilidir. Kullanılan parçaya bağlı olarak Garanti Süresi size bildirilir.
Sizi çok bekletmiyoruz.Alanında profesyonel ekibimiz deneyimini geniş yedek parça arşivimizi kullanarak çoğunlukla aynı günde cihazınızı hazır hale getirecektir.Duruma ve parça tedarikine bağlı olarak bu süre en fazla 3 günü bulabilmektedir.
2004 Yılı Ocak Ayında Kuruluşumuzdan bugüne hep aynı adresteyiz.Büyüdük geliştik ama adresimiz hiç değişmedi.Tam 18 yıldır Hergün kapımızı sizlere hizmet için güleryüzle ve güvenle açıyoruz.Bildiklerimi ve donanımlarımızı geliştiriyor ,büyük bir merakla her yeni teknolojiyi öğreniyoruz. Tamir bizim tutkumuz. Bizi bu işi seviyoruz.
poweredBy digi[SOFT]